Kadıköy Kalamış Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Kalamış Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un elit semtlerinden olan Kalamış’a evden eve nakliyat hizmeti götürüyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü mesai arkadaşlarımız sizlerin eşyalarını öncesinde toplar, ambalajlar ve kolilere yerleştirir. Baştan sonra bütün aşamalarında eşyaların güvenliğine öncelik vererek çalışıyoruz., 

Kadıköy de bulunan şubemiz ile Kalamış müşterilerimizin çok yakınındayız. Dilediğiniz an arayarak ofisimizi ziyaret edebilir yaptığımız işler hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz ücretsiz ekspertiz ile sizlerin yanına geliriz. Eşyalarınızı yakından görür taşınma programı hakkında bilgilendirme yaparız. Sizlere hizmetin en iyisini götürmek için var gücümüz ile çalışmaktan gurur duymaktayız. Yaptığınız ve yapacağınız güzel yorumlar, yüzünüzde bıraktığımız tebessüm en büyük ilham kaynağımızdır. 

Firmamız 1997 yılında ticari hayatına başlamıştır. Kadıköy Kalmış evden eve nakliyat bölgesin de nakliyat, depolama, parça eşya taşımacılığı, ofis taşıma, cafe restoran taşımacılığı, şehirler arası nakliyat gibi tüm branşlarda yanınızda olmaya devam ediyoruz.