Kadıköy Antalya Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Antalya Evden Eve Nakliyat

Atlas lider evden eve nakliyat ailesi gün geçtikçe büyümektedir, özellikle Kadıköy Antalya evden eve nakliyat da sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. Antalya bölgesinde evden eve nakliyat faaliyetlerimiz gün geçtikçe artmaktadır. 

İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat da son müşterimiz (bu bloğu 20.09.2018 tarihinde kaleme alınmıştır.) Suna Hanım Kadıköy de bulunan eşyalarını Antalya evden eve nakliyat yaptırmak için bizlere ulaştılar. Bizlerde kendilerine yardımcı olduk. 

Eş taşımasından müşterimize hiçbir iş yaptırmadık. Bütün sorumluluk ve ağırlık firmamızın üzerinde oldu. Eşyalar tamamen taşındı ve yeni adresine ulaştırıldı. Suna Hanım bizleri tercih ettiği için memnun kaldıklarını dile getirdiler bizlerde teşekkürlerimizi ilettikten sonra çalışmamız çok şükür kazasız belasız olarak tamamlandı. 

Sizler İstanbul Antalya şehirler arası evden eve nakliyat da Atlas Lider Nakliyat ailesini tercih edin kazançlı çıkın. Ayrıntılı bilgi için bize 444 6 113 sabit numara ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin 81 iline şehirler arasın nakliyat hizmeti vermekteyiz.