Fabrika Taşımacılığı

Firmamız fabrika taşımacılığı ile küçük, orta ve büyük ölçekli sanayilerin taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Bütün bir farikayı taşır yeni yerlerine yerleştiririz. Özel ekipmanlarımız ile taşınması güç olan araçların taşınmasını yapabilecek potansiyelimiz vardır. Aynı zamanda teknik ekibimizde özel olarak eğilmekte ve donatılmaktadır. Gebze, Dilovası, Tuzla, İmes gibi büyük sanayi kuruluşlarının ve organize sanayi bölgesine yakın olan şubelerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Atlas Lider evden eve nakliyat fabrika taşımacılığı veren ender nakliyat firmalarından birisidir. Sigortalı bir şekilde verdiğimiz hizmetler ile maddi zararı karşılar sizleri mağdur etmeden görevimizi icra ederiz.

Sigortalı Fabrika Taşımacılığı

Nakliyat sektörü gün geçtikçe büyümesine ve daha iyi hizmet götürmeye başlamıştır. Gelişen sigorta şirketlerinin sayesinde artık fabrika nakliyesi yaparken eşyalar sigorta yapılmaktadır. Kurumsal anlamda müşterilerine profesyonel hizmet veren firmalar mutlak surette ücretsiz olarak sigortalamaktadır.

Sigortalı fabrika taşımacılığı ile işletme sahipleri için taşınmak kâbus olmaktan çıkmıştır. Daha güvenli ve rahat bir şekilde fabrikanız taşınabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak olmalıdır.

Fabrika Taşımacılığı