Tuzla Şehir İçi Ev Taşıma

Müşterimiz Sayın Hikmet Genç Bey'in eşyalarını tuzla da şehir içi evden eve nakliyat yaptık. Bize ulaşan müşterimiz ile her konusun mutabık kaldıktan sonra belirtilen gün ve saatte eşyalarını taşınmak üzere hazırladık. Hazırlık aşamasında kolileme ve ambalajlama yapıldı.

Eşyalar sigortalı olarak yeni adresine taşınmak üzere araçlarımıza yerleştirildi. En ufak bir çizilme ve eşyalarında maddi hasar kaybı olmadı. Yeni evine odalarına yerleştirdikten sonra ambalajlarını açtık ve kolilerden çıkardık. Tuzla evden eve nakliyat işlemini bu şekilde tamamladık.

Tuzla bölgesinde açtığımız şubelerimiz ile müşterilerimize daha yakından hizmet vermeye devam ediyoruz. Sorunları dinliyor taşınmak için gerekli kolaylıkları gösteriyoruz. Deneyimli elemanlarımız taşınma süresinde sizlere zahmet çıkartmadan evinizden alıp evinize yerleştiriyor.

Tuzla şehir içi ev taşımada müşterimiz Sayın Genç, Atlas Lider evden eve nakliyat ailesine güvenerek tercih etti. Bu tercihinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.