Pendik Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Müşterimiz Ünsal Bey’in eşyalarını Pendik Üsküdar evden eve nakliyat ile taşımacılığını yaptık. Saygıdeğer müşterimiz sorunsuz bir taşımacılık için Atlas lider evden eve nakliyat ailesine başvurdu. Firmamız ile her konuda mutabık kaldıktan sonra karşılıklı hukuksal haklarımızın korunum için nakliyat sözleşmesi imzaladık ve eşyaların taşıma süresince sigortalandı.

Eşyaları Pendik evden eve nakliyat bölgesinden almak için hazırlıklar yapıldı. Güzel bir şekilde ambalajlanıp kolilere konulan eşyalar Üsküdar evden eve nakliyat bölgesine hareket etti. Kapalı kasa araçlarımız da gerçekleştirilen taşınma işlemi boyunca eşyalar hiçbir olumsuz hava koşullarından zarar görmeden Üsküdar’a ulaştı. Evlerine sağlam bir şekilde teslim ettikten sonra taşınma işlemimiz tamamladın.

Pendik Üsküdar evden eve nakliyat ile çalışmalarımız tamamladı. Eşyaları yeni adresine bıraktıktan sonra kolileri ve ambalajları çıkartıp mutlu bir müşteri kazandık. Ünsal Bey ve ailesine Pendik Üsküdar evden eve nakliyat da bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz.