Kartal Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Kartal da bulunan müşterimiz evden eve nakliyat için bizlere ulaşır. Kartal ve Üsküdar  evden eve nakliyat da bizlere ulaşmasının ardından taşınacak olan eşyalar hakkında bilgi alırız. Nereden-nereye, kaçıncı kattan çıkacağı kata, evlerin kaç metre kare olduğuna varıncaya kadar detaylı bilgi alırız. Bu bilgiler ışığında maliyeti çıkartır, sözleşmesi hazırlanır.

Sözleşmede tarafların hak ve hukukunu korumak için gerekli maddeler bulunmaktadır. Bu maddeler ulaştırma bakanlığınca belirlenen resmi kanunlarca da desteklenen maddelerdir. Nakliyat sözleşmesi ile beraber Kartal’dan aldığımız eşyalarımızı Üsküdar’a taşımak için eşyaları ambalajlamaya başlarız. Mutfak ve kırılacak gereçler kolilerin. Dilerse müşterimize bir kaç gün öncesinden koli bırakırız dilerse kendimiz yaparız tamamen kendi tercihine kalmıştır.

Kartal evden eve taşımacılık ile aldığımız eşyalarımız Üsküdar’a ulaştırıldı. Üsküdar’a erişen eşyaları ambalajlarından ve kolilerden çıkartarak müşterimizin odalarına yerleştiririz. Bu şekilde çalışmamız tamamlanır.

Kartal da ve Üsküdar da bulunan şubelerimiz ile müşterilerimize yakinen hizmet veriyoruz. Onların yakınında olarak sorunlarını iyi anlıyoruz.