Kadıköy Suadiye Askılı Tekstil Taşımacılığı

Cevat Bey Kadıköy Suadiye'den bizlere ulaşıp askılı tekstil taşımacılığı yapmak istediklerini belirttiler. Eşyaları hakkında bilgi aldıktan sonra çalışmalara başlamak için kolları sıvadık.
Kadıköy askılı tekstil taşımacılığı bizlere ulaşan müşterimizin eşyalarını ücretsiz ekspertiz yaptık. Fabrikadan gidecek mağazaların adresini öğrendikten sonra çalışmalara başladık.
Kapalı kasa araçlarımızda tekstil ürünlerini askılarda götürdük. Bazı gömlek, kazak, tişört gibi şahsi eşyalar kaybolmasın die taşınabilir portatif elbise dolabına koyduk. Kadıköy Suadiye askılı tekstil taşımacılığın da Cevat Bey’in ürünleri çok şükür kazasız belasız yeni adresine yerleştirdik.
Cevat Bey’e firmamızı tercih ettiği için çok teşekkür ederiz. Kadıköy evden eve nakliyat ve askılı tekstil taşımacılığı hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Türkiye'nin 1997 yılından lider nakliyat firması olan Atlas Lider evden eve nakliyat ile çalışmak sizleri mutlu edecektir. Hemen 444 6 113 sabit hattan Türkiye'nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.