Kadıköy Kartal Ev Taşıma

Özgür Bey 17 Ağustos 2018 tarihinde Kadıköy Kartal arasında evini taşımak için bize önceden başvuruda bulunmuştu. Söz verdiğimiz tarihte müşterimizin evini taşımak için sabah çalışmalara başladık. Kartal evden eve nakliyat bölgesinde eşyaları paketledik, kırılacak olanlara hassas bir şekilde koliledik. Sökülmesi gereken elbise dolabı, gardolap, yatak, tv ünitesi gibi eşyalar söküldükten sonra araçlara yerleştirildi.

Evden eve nakliyat oldukça zor ve zahmetli bir iş olmasına Özgür Bey ve ailesi Atlas Lider evden eve nakliyatı tercih ettiği için en ufak bir şeye dokunmadan yeni evine yerleşti. Eşyalarında çizilme ve kırılma gibi tatsız hadiseler yaşanmadı. Kartal Kadıköy ev taşıma çalışmamız, başarılı bir şekilde tamamlandı.

Kadıköy evden eve nakliyat bölgesine ulaşan eşyalar güzelce kolilerden ve ambalajlarından ayrıldı. Eşyalarını odalarına teslim ettikten sonra tv ünitesi, gardolap, yatak odası takımı kurulumu yapıldı. Müşterimiz bizler tercih ettikleri için oldukça memnun kaldılar. Bizlere seve seve referans olacaklarını belirtip teşekkürlerini ilettiler.

Özgür Bey ve Ailesine yeni evinde sağlık, mutluluk ve huzur içinde oturmasını diliyoruz.