Bowling Salonu Taşıma

Firmamız hizmet verdiği evden eve nakliyat ve fabrika, fuar, askılı tekstil gibi branşlarda kesintisiz olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterimizin isteği doğrultusunda Bowling salonu taşınmasını gerçekleştirdik. Bowling salonunu alışveriş merkezinde olmasından dolayı bütün çalışmayı AVM kapanınca yani akşam vakitlerinde yapmak zorunda kaldık. Tecrübeli kadromuz Bowling salonu taşımasında hiçbir sorunla karşılaşmadan işi başarıyla bitirdi.

Spor salonu taşımanın bin bir zorluğu vardır. Nakliyat firmaları tecrübeleri ile bu zorluğu kolay bir şekilde aşıyor. Spor salonu ile beraber ofis taşımacılığı, villa taşıma, piyano nakliyesi gibi hizmetler de nakliyat firmaları ile kolay bir şekilde taşınması gerçekleşir.

Makine ekipmanlarının kazasız bir şekilde araçlara yüklenmesi, sökülmesi ağır malzemelerin taşınması gibi geniş kadromuzla kolay bir şekilde başardık. Evrensel Spor merkezlerine Bowling salonu taşıma projesinde bizleri tercih ettikleri kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Atlas Lider evden eve nakliyat ailesi olarak iyi günler dileriz.