Antalya İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Geniş araçlarımız ile Antalya İstanbul şehirler arası nakliyat yapmaya aralıksız devam ediyoruz. Eski bir müşterimizin tavsiyesi ile bizlere ulaşan İsmail Aydınlı Bey’in eşyalarını İstanbul’un Maltepe ilçesinden Antalya Manavgat’a evden eve yaptık.

Antalya şehirler arası nakliyat işini temiz ve özenle gerçekleştirdik. Yaptığımız başarılı işin neticesinde İsmail Bey’den teşekkür aldık. Antalya İstanbul arası nakliyat da bizleri tercih etmekle doğru karar Aldıklarını ilettiler. Sizlerin de eşyalarını sigortalı ve profesyonel olarak nakliyat yaparız. İstanbul Antalya şehirler arasında birçok aracımız olduğu için uygun maliyete hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Antalya İstanbul Ekspres Seferleri

Antalya ile İstanbul arasında haftalık düzenli ekspres seferleri yapılmaktadır. Müşteri potansiyelimizin en yoğun olduğu bölgelerin başında Antalya, Kadıköy ve Üsküdar gelmektedir.

Antalya İstanbul ekspres seferlerimiz ile sizlere daha uygun fiyata düzenli hizmet veriyoruz. Pek yakında Kahramanmaraş ilimize de düzenli seferlere başlayacağız. Seferlere başladığımız zaman sizlere duyuruda bulunacağız.