3 bölge 9 İlde Parça Eşya Taşımacılığı Yaptık

İstanbul’dan yola çıkan aracımız parça eşya taşımacılığı için uzun bir sefer yaptık. İstanbul’un Güngören, Bağcılar, Levent, Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa dan bizlere ulaşan müşterilerimizin eşyalarını Sivas, Diyarbakır, Batman ve Siirt’e ulaştırdık. Parça eşya taşıma taşınan müşterilerimiz için ekonomik fiyatlara eşyalarını taşımalarına yardımcı olduğu için şehirler arası nakliyat da çok tercih edilir.

Atlas lider evden eve nakliyat, çalışanları teslimatı Pazartesi aldığı eşyaların teslimatını Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yaptı. Eşyalar evlerine ulaştırıldı. Kazasız belasız bir şekilde evden eve nakliyat tamamlandı.

Aracımız geri dönüşte Mardin ve Urfa illerindeki müşterilerimizin eşyalarını yüklenerek ikisi Tekirdağ diğeri İstanbul olmak üzere iki farlı şehirdeki evlerine bıraktılar.

Eşyalar sigortalı, kapalı kasa araçlarda taşındılar. Müşterilerimizin tebrik ve takdirleri ile parça eşya taşıma da başarılı bir işi de geride bıraktık. Tüm ekip çalışanlarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.